Bine aţi venit Vizitator | RSS

[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Moderatorul forumului: Thorn  
Forum » Comunitate » Creatiile lui Thorn / Regele Tepilor » Al patrulea razboi mondial III
Al patrulea razboi mondial III
ThornData: Miercuri, 2014-01-29, 2:30 AM | Mesaj # 1
Novice
Grup: Trial Moderator
Premii: 0
Reputaţie: 0
Status: Offline
Armata inamica continua sa avansese cu ajutorul barcilor , iar soldatii-soparla prin apa.
Ionut : Trebuie sa facem ceva , soldatii-soparla ne vor trage in apa si ne vor tine la fund pana ne inecam...Sunt foarte periculosi!
Thorn : Stati... Soldatii-soparla sunt in numar mai mare decat soldatii aceia albi...Soldatii-soparla sunt in numar de 1.000.000 , iar cei albi in numar de 500.000. Apa are conductivitate foarte mare a electricitatii.
Marius : Si ce propui?
Thorn : Propun sa cautam o sursa electrica si sa o bagam in apa asa soldatii-soparla vor muri , iar noi vom avea armata noastra de 1.500.000 ramasi contra a 500.000 soldati planta .
Tudor : Asasini si spionii mei sunt priceputi in lucruri ca astea.
Darck : Atunci eu o sa imi folosesc arcasii cu sageti in flacari pentru a mai reduce numarul soldatilor din barci pana vin agentii tai.
Se pare ca arcasii lui Darck isi fac efectul.... au omorat aproximativ 100.000 soldati planta .
Agentii : Aici este ! Puneti aceste fire in apa !
Soldatii-soparla au murit cu totii...Mai ramasesera 400.000 doar soldati planta.
Ionut : Ma ocup eu si armata mea de soldatii aceia. La lupta soldatii mei!
Regii nostri se intorc acasa victoriosi in mii de aplauze. In cinstea victoriei lor se organizeaza un festin cu tot imperul si toata lumea este invitata!
Si regii nostri au grija de imperiul lor pana la adanci batraneti.
Sfarsit!

Forum » Comunitate » Creatiile lui Thorn / Regele Tepilor » Al patrulea razboi mondial III
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Just For Fun   Principală   Înregistrare   Autentificare  
Formularul pentru autentificare

Căutare

Prietenii site-ului
  • Creaţi un website gratuit
  • Desktop Online
  • Jocuri Online Gratuite
  • Tutoriale Video
  • Toate Tag-urile HTML